Usł‚ugi - co produkujemy:

Gumy

W naszej ofercie można znaleźą‡ szeroki asortyment gum wykorzystywanych przez producentów bielizny, obuwia, odzieży dziecią™cej, sportowej, roboczej oraz przeciwdeszczowej.

Plecione - stosowane przez producentów bielizny, odzieży dziecią™cej i sportowej.
Dziane - gumy odzieżowe stosowane w bieliźnie, odzieży sportowej jako ścią…gacze.
Tkane - peł‚nią… w odzieży rolą™ tradycyjnej gumy oraz dodatkowo ścią…gają…cego sznurka zakoł„czonego np. stoperami.
Obuwnicze - proponowane producentom obuwia oraz tapicerom meblowym jako guma wzmacniają…ca i noł›na.
Szelkowe - ze wzglą™du na dekoracyjny wzór stosowane do wyrobu szelek, w paskach, obuwiu dziecią™cym.
żył‚kowe - szczególnie polecane producentom bielizny damskiej, jej zaletą… jest to, że jest mniej widoczna niż tradycyjnie stosowane gumy.

Taśmy

Nasza oferta zawiera także szeroki asortyment taśm używanych do obszywania, wzmacniania i usztywniania ubrał„, wykonywania zawieszek do rą™czników i ubrał„ oraz uchwytów do toreb i plecaków.

Lamówkowe - wykorzystywane przez producentów odzieży, wózków dziecią™cych i zakł‚ady tapicerskie, jako materiał‚y ozdobne wzmacniają…ce.
Smycz - taśmy na identyfikatory tzw. smycze. Na taśmach tych dzię™ki zastosowaniu nowej technologi druku istnieje możliwość nanoszenia logo, zdją™ą‡, znaków graficznych zgodnie ze wzorem podanym przez klienta.
Noł›ne - Znajdują… szerokie zastosowanie jako uchwyty do toreb, plecaków, smyczy, taśmy holownicze, a także jako surowiec w przemył›le meblarskim.
Baweł‚niane - Stosowane w produkcji odzieży damskiej i mą™skiej oraz zakł‚adach tapicerskich.
Wieszakowe - stosowane w produkcji odzieży damskiej i mą™skiej, w szczególności do spódnic i spodni.
Spodniowe - stosowane w produkcji odzieży damskiej i mą™skiej, w szczególności do obszywania spódnic i spodni.
Rypsowe - znajdują… szerokie zastosowanie jako taśmy medalowe, orderowe, lampasy.

Sznurki

Oferujemy duży asortyment sznurków w szerokiej damie kolorów, grubości i dł‚ugości, znajdują…cych zastosowanie przez producentów obuwia, odzieży dziecią™cej i sportowej oraz dekoratorów wną™trz.

Plecione-poliestrowe - sznurki odzieżowe stosowane jako dodatki do bluz i kurtek, produkowane w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów.
Gumo-sznurek - wykorzystywany w kurtkach sportowych i przeciwdeszczowych, peł‚nią… rolą™ elastycznego sznurka zakoł„czonego stoperami.
Baweł‚niane - sznurki odzieżowe stosowane jako dodatki do bluz i kurtek, produkowane w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów.
Polipropylenowe - sznurki odzieżowe stosowane do dekorowania odzieży bluz i kurtek, produkowane w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów.